Haber

Xslot Güvenilir mi?

Xslot güvenilir mi? Sorusunun yasal cevabı, ana sayfa üzerinde Newart Gaming N.V. isimli şirket, bu şirketin Curacao üzerindeki kayıt bilgisi ve bu şirketin doğrudan Xslot sitesi adını almış olduğu 1668/JAZ numaralı lisans ile teyit edilecek şekilde verilmektedir. Yasal prosedürler bu şekilde gündeme getirilmiş olup, gizlilik ilkesi konusunda yapılan açıklamada, üye bilgilerinin koruma altına alındığı ve site ile üye dışında hiçbir şahıs ile paylaşılmadığı ifade edilmiştir. Finansal işlemler konusunda comodo SSL programı bilgisine yer verilmiştir.

Xslot Şikayetler Var mı?

Xslot şikayetler var mı? Site hakkında yapacağınız araştırmalarda, sizler tarafından da tespit edileceği üzere, herhangi bir şikayet konusuna rastlanmamaktadır. Küçük çaplı üye şikayetlerinin var olduğu görülmektedir. Ancak, bu konu üzerinde araştırma yapıldığında, kullanım hatası ve kural dışı hizmet alınması şeklinde uygulamalar nedeniyle oluşan hataların, şikayet olarak gündeme getirildiği görülebilmektedir.

Xslot Belge İstiyor mu?

Xslot belge istiyor mu? Evet, site hesap doğrulama işlemleri olarak ifade edilen uygulama ile üyelerinden, hesapları doğrulamak amacı ile belge talep etmektedir. İstenilen belgeler nelerdir?

İkametgah belgesi istenmesi, fatura istenmesi, sürücü belgesi ya da ehliyetin veya pasaportun istenmesi, banka dekontunun, hesap ekstresinin, banka hesap cüzdanın istenmesi mümkün olmaktadır. İstenen bu belgeleri yönetime göndermediğiniz takdirde, hesaplarınız askıya alınır ve belge talepleri karşılanıncaya kadar hesaplar kullanılamaz hale gelebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu